Sprzęt do ozonowania

Używane w ozonowaniu akcesoria ułatwiają obsługę urządzeń do dezynfekcji. Mamy w ofercie każdy sprzęt do ozonowania pomieszczeń – mierniki ozonu, stoliki transportowe, pokrowce oraz inne. Nasz sprzęt do ozonowania powietrza jest niezawodny i łatwy w obsłudze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czym jest ozonowanie?

W obecnych czasach czyste powietrze jest na wagę złota. Co zrobić, kiedy jego stan jest daleki od ideału? W takim wypadku możliwe jest przeprowadzenie ozonowania. Polega ono na wprowadzeniu do pomieszczenia ozonu, przez co gaz ten miesza się z powietrzem zawartym już w pomieszczeniu. Celem tego procesu jest pozbycie się niechcianych zapachów, bakterii czy wirusów. Niezbędny jest do tego jednak wysokiej jakości sprzęt do ozonowania.

Co warto wiedzieć o sprzęcie do ozonowania?

Urządzenia, którymi przeprowadza się ozonowanie, to wysokiej jakości generatory dobierane na podstawie objętości pomieszczenia. Nasza firma posiada profesjonalny sprzęt do ozonowania, w tym jednozakresowe, dwuzakresowe generatory ozonu, a także kompaktowe generatory, które sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach, ale i wnętrzach samochodów. Co jest bardzo istotne – urządzenia do ozonowania dobieramy przede wszystkim do rodzaju miejsca ozonowanego – jego wielkości i charakteru. Jesteś zainteresowany wypożyczeniem sprzętu do ozonowania? U nas to możliwe – zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty na oczyszczenie powietrza!