Ozonatory domowe

Ozonatory domowe – prosty sposób na czyste powietrze

Odświeżacze powietrza tylko maskują zapach, a wietrzenie pomieszczeń to rozwiązanie tymczasowe, dlatego nie trać czasu i postaw na ozon. Jest to substancja, która występuje naturalnie w przyrodzie i posiada silne właściwości bakteriobójcze. Bez szkodliwej chemii, której teraz pełno wokół nas. Przekonaj się, jakie to proste i zaopatrz się w ozonatory domowe. Trzy tryby działania, czyli sanityzacja, dezynfekcja i sterylizacja, niewielkie wymiary oraz mała waga to tylko kilka cech, dzięki którym ten produkt doceniło już wielu naszych klientów. Czyste powietrze na poziomie mikrobiologicznym jest w czasach pandemii niezwykle pożądane, dlatego chcemy Państwu umożliwić korzystanie z jego dobrodziejstw we własnym domu. Nasze urządzenia sprawdzą się również we wszelkiego rodzaju pojazdach, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy, gdyż już nie trzeba oddawać samochodu do specjalistycznego serwisu. Sprawdź naszą ofertę już dziś i stań się jednym z wielu zadowolonych użytkowników.

Kompaktowe Ozonatory przeznaczone do mało- i średnio intensywnej pracy. Dzięki małym wymiarom oraz niewielkiej wadze (do 3 kg) są wygodne w użytkowaniu. Idealne do ozonowania samochodów, pomieszczeń biurowych, mieszkań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Skuteczne ozonatory domowe

 

Duże generatory ozonu służą do ozonowania przestronnych biur, hal zakładowych i innych wnętrz o większych powierzchniach. W przypadku ozonowania prywatnych mieszkań i niewielkich budynków mieszkalnych wystarczają właśnie ozonatory domowe, które znajdują się w naszej ofercie. Podobnie w przypadku wspomnianego już auta — dzięki podręcznemu ozonatorowi w prosty sposób, skutecznie usuniesz z niego grzyby i inne szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Chcesz oczyścić małe pomieszczenie codziennej pracy lub usługowe? W takim przypadku również bardzo dobrze sprawdzą się właśnie poręczne ozonatory domowe. Ozonator domowy Home & Office, jeden z dostępnych dla naszych klientów, spełni zatem oczekiwania wielu użytkowników prywatnych oraz głównie drobnych przedsiębiorców. Co ważne, nasi klienci cenią również fakt, że takiego ozonatora nie muszą nabywać na własność, ale również wygodnie wynająć. Już dziś zapoznaj się ze szczegółową ofertą ozonatorów domowych dla Twojego domu i biura na o3fresh.eu!