Usługi

Nie jesteś przekonany, czy dane urządzenie spełni Twoje oczekiwania? Teraz możesz wynająć urządzenie lub zlecić nam usługę ozonowania, aby sprawdzić skuteczność naszej metody i urządzeń w praktyce.

Chcesz wypróbować sprzęt lub zamierzasz ozonować sporadycznie? Wynajmij urządzenie do ozonowania samochodu, mieszkania lub domku letniskowego na krótki okres lub w ramach abonamentu na okres 12 lub 24 miesięcy.

Zamawiając u nas usługę ozonowania pozbawisz się jednorazowo problemu, np. po panującej w Twojej firmie lub domu chorobie. na podstawie przeprowadzonego przez nas zabiegu, dokładnie i praktycznie dobierzemy sprzęt do Twoich potrzeb.

Po zakupie naszego sprzętu gwarantujemy darmowe szkolenie Twojego personelu. Przekażemy informacje jak bezpiecznie i skutecznie obsługiwać urządzenie, jak dobrać parametry pracy. Szkolenie jest oczywiście gratis!

Jeśli kupiłeś urządzenia innego producenta, a nie wiesz jak je używać – również pomożemy!!!

 

Kiedy ozonować?

Ozonowanie ma bardzo szerokie zastosowanie, najczęściej wykonywane to:

01. Działa przeciwko COVID-19

I innym wirusom. Badania potwierdzone na stronie Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej.

02. Samochód

Maksymalną skuteczność otrzymamy wykonując ozonowanie przynajmniej raz w roku. Pomoże to usunąć alergeny, bakterie, wirusy i inne czynniki, które mogą obniżyć komfort jazdy albo nawet życia.

03. Mieszkanie

Idealne na oczyszczenie mieszkania po remoncie czy zalaniu. Naturalne właściwości ozonu pomagają w usunięciu uciążliwych zapachów nawet po zwłokach.

04. Alergie

Popraw jakość i komfort swojego życia. Skutecznie usuwa alergeny z powietrza, dzięki czemu możesz cieszyć się świeżym powietrzem.

05. Dym papierosowy

Twoje mieszkanie lub samochód przesiąknęło przykrym zapachem tytoniu? Oczyść skutecznie powietrze poprzez ozonowanie.

Nasze bestsellery

Zobacz co najczęściej wybierają nasi klienci.