Zwrot

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu od dnia otrzymania przesyłki. Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać wraz z oryginalnym opakowaniem.

Napisz do nas w celu przesłania formularza zwrotu na biuro@o3fresh.eu, a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy biuro@o3fresh.eu, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem.

Przesyłkę należy nadać na adres:

 

Zbigniew Matracki
ul. Częstochowska 15A,
46-040 Ozimek

Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Koszt wysyłki zwrotnej ponosi klient.

Wymiana

Masz 14 dni na dokonanie wymiany od dnia otrzymania przesyłki.

Wymiana jest możliwa, jeśli w chwili przyjęcia i rozpakowania przez nas paczki, mamy na stanie wybrany na wymianę produkt. W przeciwnym wypadku dokonujemy zwrotu.

Do przesyłki należy dołączyć wydrukowane oświadczenie, lub odręcznie wypisaną adnotację, z imieniem, nazwiskiem i numerem zamówienia oraz prośbą o wymianę.

Przesyłkę należy nadać na adres:

Zbigniew Matracki
ul. Częstochowska 15A,
46-040 Ozimek

 

Wysyłamy wiadomość mailową, w momencie, kiedy nadajemy paczkę z produktem na wymianę.

Reklamacja

W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy biuro@o3fresh.eu Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny, który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia. Można poprosić o przesłanie przykładowego formularza pisząc na wyżej wymieniony adres mailowy.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: biuro@o3fresh.eu

Przesyłkę należy nadać na adres:

Zbigniew Matracki
ul. Częstochowska 15A,
46-040 Ozimek